info@modum.lv +371 277 600 61

Kravu pārvadājumi uz/no Lielbritānijas, Īrijas apvienoto karalisti | UK - LV - IE

Kravu pārvadājumi uz Angliju

Apvienotā Karaliste (Anglija), kā arī Lielbritānija - Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā Karaliste, ir augsti attīstīta valsts Eiropas Ziemeļrietumu piekrastē. Tā ir salu valsts, kuras arhipelāgā iekļaujas Lielbritānijas sala, Īrijas ziemeļaustrumu daļa, kā arī daudzas citas nelielas salas. Ziemeļīrija ir vienīgā Apvienotās Karalistes daļa, kurai ir sauszemes robeža ar kādu valsti (Īrijas Republiku). Izņemot šo sauszemes robežu, Apvienoto Karalisti apskalo Ziemeļjūra, Atlantijas okeāns, Lamanšs un Īrijas jūra. Lielākā sala ir Lielbritānija jeb Anglija, vienīgais sauzemes autoceļs kas savieno Apvienoto Karalisti ir "Eirotunelis" kurš savieno Angliju ar Franciju.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā pilna servisa loģistikas pakalpojumus, regulārus starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Lielbritānijas, Īrijas apvienotās karalistes |UK - LV - UK|Latvija - Anglija

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Saliktos eksporta kravu pārvadājumus uz:Liebritāniju(Angliju), Īriju, Ziemeļīriju, Skotiju ,Velsu

  • Pilnos eksporta kravu pārvadājumus uz:Liebritāniju(Angliju), Īriju, Ziemeļīriju, Skotiju, Velsu

  • Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz:Liebritāniju(Angliju), Īriju, Ziemeļīriju, Skotiju, Velsu

  • Saliktos importa kravu pārvadājumus no:Liebritāniju(Anglijas), Īrijas, Ziemeļīrijas, Skotijas, Velsas

  • Pilnos importa kravu pārvadājumus no:Liebritānijas(Anglijas), Īrijas, Ziemeļīrijas, Skotijas, Velsas

  • Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no:Liebritānijas(Anglijas), Īrijas, Ziemeļīrijas, Skotijas, Velsu

Populārākie galamērķi Lielbritānijas teritorijā:Glasgova, Mančestera, Londona, Dublina, Svindona, Kenta, Oksforda, Koventrija, Bārnsleja, Livepūla, Birkšīra.

Pateicoties mūsu speciālistu ilgadējai pieredzei ir veikti kravu pārvadājumu maršrutu optimizācija, kas nodrošina pēc iespējas efektivākus maršrutus un viszemākās izmaksas tādēļ esam viena no vadošajām kompānijām Latvijā, tieši kravu pārvadājumos uz Lielbritāniju. Nodrošinām pēdējā brīža kravas pārvadājuma pieteikšanu kā arī tās apstiprināšanu. Tā kā Lielbritāniajs virziens ir ļoti specifisks, arī mēs esam specifiski un spējam pielāgoties dažādiem kravu pārvadājumu veidiem. Mūsu Loģistikas speciālisti ir tiešām speciālisti kuri savas zināšanas ir ieguvuši ilgadīgā darba pieredzē un tās attīsta dažādos semināros un iegūst papildus kvalifikācijas savam amatam.

Pateicoties mūsu lieliskajam noliktavu izvietojumam Londona , Cantebury , Northampton , Birmingham nodrošinām ļoti efektīvu vietējo kravu piegādi Lielbritānijā. Jums nepieciešāma piegāde ar liftu, noteiktā laikā un dienā , SIA "Modum Logistics" tā nebūs problēma, par to paziņojot iepriekš,mēs veiksim visizdevīgākās cenas kalkulāciju priekš Jūsu pārvadājuma ar terminālu starpniecību. Mūsu kravu pārvadājumiem, ir iespējams noteiktkravas atrašanās vietu, un pēc vajadzības varam sniegt informāciju par kravas atrašanās vietu, jautājot Jūsu personīgajam - Loģistikas Speciālistam.
Mūsu kravu pārvadājumi neapbrobežojas tikai ar terminālu piegādēm, Modum Logistics nodrošina arī Ekspress pakalpojumus uz jebkuru valsti Eiropā, 72 stundu laikā spējam veikt kravu pārvadājumu līdz 4,500kg un kravas ietilpību līdz 12 paletēm. Apvienojot mūsu zināšanas un veicot kravu pārvadājumu maršrutu optimizāciju. Esam spējuši sastādīt ļoti izdevīgus tarifus Ekspress kravu piegādēm. Jums sūtījumu nepieciešams nogādāt uz Lielbritāniju, Angliju 2 darba dienu laikā? Neuztraucieties mēs to paveiksim bez liekas aizķēršanās.
Kravu pārvadājumu piegādes Lielbritānijā mēs veicam sākot ar otrdienu līdz ceturdienai, šajā īsajā laikā mēs spējam veikt kravu pārvadājumu Eksporta režīmā, pārslēdzot maršrutus mēs uzreiz plānojam arī, Importa kravu uzkraušanu kā rezultātā Mēs spējam visātrāk veikt piegādes Baltijas valstu teritorijā.

Tranzīts un loģistika Lielbritānijas(Anglijas), Īrijas apvienotās karalistes teritorijā.

Apvienotajā Karalistē nozīmīga nozare ir tranzīts un loģistika. Anglijā ir ļoti attīstīti gan vietējie kravu pārvadājumi, gan starptautiskie kravu pārvadājumi, īpaši ātri vietējie sūtījumi un ekspress piegādes. Kvalitatīvās infrastruktūras un labi organizēta darba spēka dēl, padarot kravu pārvadājumus ātrus un ērtus. Apvienotā Karaliste ar pārdomātu infrastruktūru un labu ekonomiku ir piesaistījusi vairākas ražotnes, lielus internacionālus uzņēmumus un ivestorus no visas pasaules, bāzēties tieši Apvienotās Karalistes teritorijā. Apvienotā Karaliste ir 9. lielākā eksportētāja pasaulē pēc OEC datiem, taču vēl spējīgāka importa valsts, Apvienotā karaliste ierindojas 5.vietā kā lielākā importētāja, pēc OEC datiem. Apvienotā Karaliste ierindota 8.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to cik liela nozīme ir šai nozarei Apvienotajā Karalistē. avots: Loģistikas veiktspējas indekss. Informācija par transporta regulācijām Apvienotajā karalistē.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!