info@modum.lv +371 277 600 61

Zelta kravu pārvājumu konteiners - Portāls

Posted on Feb 22, 2017 by Administrator

Zelta kravu pārvājumu konteiners - Portāls

Mūsdienu tehnoloģijas atļauj mums sekundžu laikā sazināties ar jebkuru personu, vairāku tūkstošu kilometru rādiusā. Skype, SMS, tālsarunas, video zvani, tā ir mūsu ikdiena, tehnoloģija bez kuras mēs savu dzīvi nevaram iedomāties, tomēr sazināties ar kādu ar mobilo un internetu sakaru palīdzību, nav tas pats kas komunicēt aci pret aci. Vai nebūtu lieliski sazināties ar Jums kādu Jums tuvu cilvēku kurš atrodas pavisam citā pasaules malā, un just tādas pašas emocijas kā runājot ar viņu aci pret aci, pāris soļu attālumā? Ir risinājums! Shared Studios piedāvā iekāpt zelta konteinerī - "Portālā"  Vai jūs tajā kāptu?

 

 

Portāls?

Izstrādājuši Shared Studios zelta konteinerus - portālus ar modernāko konforenču tehniku iekšienē. "Portāli" atrodas vairākās pasaules vietās, un tos apmeklējuši jau vairāk kā pieci tūkstoši cilvēku. "Portāla" apmeklējumu dēvē kā neaizmirstamu pieredzi un emocijas

 

Kas lācītim vēderā?

 

Lai izveidotu katru "Portālu" tiek izmantots visparastākais kravu pārvadājumu konteiners, tas tiek izolēts, un tajā tiek uzstādītas modernākās mūsdienu konforenču ierīces. Kā arī pats svarīgākais, konteiners tiek nokrāsots - zelta krāsā.

portāla uzbūve

 

Ideja?

 

Sākotnējā ideja bija savienot savā starpā konfliktējošas valstis ASV un Afhganistānu, taču, lai "Portāls" nonāktu līdz Afganistānai nebija viegls. Pirmais "Portāls", tika izveidots idejas autora dzīvojamajā istabā, pirmā prezentācija notika Vašingtonā. Pirmais publiski pieejamais "Portāls" tika izvietots idejas autora kopmītnēs, Džordžtaunas Universitātē. tas bija tikai sākums, pāris mēnešu laikā "portāli" tika izvietoti vairākos muzejos un publiskās vietās ASV. Projekts attīstījās ļoti strauji un "portāli" tika izvietoti arī ārpus ASV robežām.

Uzvara!

Pēc vairākām veiksmīgām kampaņām, un investoru piesaistēm, vairāk kā pēc pusotra gada, kopš tika prezentēts zelta konteiners, portāls nonāca arī līdz Afganistānai! Pirmā teleportācija "teleportācija" starp ASV un Afganistānu notika starp ASV pilsoni Betu Floru, kas vairākus gadus bija strādājusi kā cilvēltiesību aizstāve, Heratas Aizsardzības ministrijā, un starp Omibu Habibi - Heratas Universitātes kompjūterzinātnes profesors.

Idejas autors Amars Bakši

No tags added.