info@modum.lv +371 277 600 61

Jaunā Komanda

Posted on Nov 23, 2016 by Administrator

Jaunā Komanda

Sveiks , Elvij vai tev būs neliels brīdis , lai aprunātos nedaudz ar mums un mūsu lasītājiem ?

Sveiki , Sveiki , protams nav nekādu problēmu!

Kā gan tev veicas ar jauno komandu ?

Aizvadītajā nedēļas nogalē, Francijā, norisinājās jaunās komandas prezentācijas pasākums . Ar komandu tika izrunāti sezonas plāni, treniņu un sacensību grafiki.

Kāds rezumē no sarunas?

Izrunājam , ka primārais noteikti būs Pasaules čempionāts, kurā 2017. gada sezonā paredzēti 14 posmi. Paralēli Pasaules čempionātam tiks startēts 10 Francijas čempionāta posmos.

Diezgan spēcīgs grafiks , kad tad aizvadīsi pirimos treniņus?

Pirmie treniņi tiks aizvadīti marta sākumā Spānijā, bet jau marta beigās tiks aizvadīts pirmais sezonas starts, startējot Francijas čempionāta posmā.

Aptuveni cik daudz plānojiet treniņus ar moci līdz pirmajam Pasaules posmam?

Līdz Pasaules čempionāta pirmajam posmam ir plānots aizvadīt vismaz 10 treniņus ar motociklu, kā arī startēt pirmajos 3 Francijas čempionāta posmos.

Kā tu šobrīd trenējies , un vai vispār jūti vēl pagājušas sezonas traumes? Jo tomēr ilgu laiku pavadīji gultas režīmā?

Šobrīd atrodos Beļģijā, kur nopietni gatavojos jaunajai sezonai, uzlabojot savu fizisko stāvokli. Šogad  fiziskās sagatavotības treneris ir Henrijs Vimba ar kuru kopā tiek plānoti treniņu grafiki. Lai arī Beļģijas kritiena atstātās traumas ir nedaudz jūtamas, ar katru nedēļu tiek iegūts aizvien lielāks progress.

Tiekoties ar jauno komandu , gan jau izrunāji kādus mērķus un pēc kā tieksieties šogad?

Komandas mērķi un ambīcijas ir lielas – izcīnīt Francijas čempionu titulu un ierindoties pēc iespējas augstākā vietā Pasaules čempionātā. Mūsu komandas priekšrocība noteikti ir tā, ka Valentīns ar mani jau ir startējis kopā Pasaules čempionāta posmos, uzrādot augstus rezultātus.

Tad jau ''Modum Logistics'' komanda tev vēl veiksmīgu sagatavošanas posmu , un cītīgi tev sekosim līdzi , lai jau drīzumā varētu visus iepriecināt ar kādu jaunu interviju un informāciju par tevi ! Paldies ka veltiji mums laiku nelielai sarunai!

#kravuPārvadājumi #loģistika #Modum

No tags added.