Kravu pārvadājumi uz Vāciju | no Vācijas | DE - LV

Kravu pārvadājumi uz vāciju

Vācija - Vācijas Federatīvā Republika ir valsts Centrāleiropā. Ziemeļos Vāciju apskalo Ziemeļjūra un Baltijas jūra, kā arī robežojas ar Dāniju. Austrumos robežojas ar Čehiju,Poliju; dienvidos ar Šveici,Austriju; rietumos ar Franciju, Beļģiju, Nīderlandi un Luksemburgu. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Vācijas. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas , mums, problēma nebūs arī nogādāt nestandarta, lielgabarīta un smagsvara kravas. Iespējamas arī ekspress piegādas , mēs parūpēsimies, ka jūsu krava nonāks no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Vācijas. Pēc klienta vajadzības, jebkuras vietas, pilsētas - Vācijas teritorijā

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Vāciju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Vāciju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Vāciju

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Vācijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Vācijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Vācijas

Populārākie galamērķi Vācijas teritorijā:Berlīne, Hamburga, Minhene, Ķelne, Frankfurte, Diseldorfa, Štutgarte


 

Tranzīts un loģistika Vācijā


Vācija ierindojas 1.vietā no 160 valstīm kopš 2010.gada - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to, ka Vācija ir spējīgākā importa / eksporta valsts pasaulē! avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Augstās attīstības līmeņa, kā arī mūsdienīgas infrastruktūras - autoceļu, automaģistrāļu, ostu, kanālu, dzelzceļu dēļ starptautiskie kravu pārvadājumi uz kā arī no Vācijas ir ātri un ērti. Vācija ir ļoti nozīmīga Eiropas Savienības dalībvalsts līdz ar to spēcīga importētāja / eksportētāja, gan Eiropā, tā visā pasaulē! Imports no Vācijas kā arī eksports uz Vāciju, ir ļoti pieprasīts, tāpēc mēs SIA "Modum Logistics", piedāvājam pilna servisa starptautiskos kravu pārvadājumus no / uz Vācijas teritoriju! Vācijas populārākie eksporta galamērķi iekļauj Amerikas Savienotās valstis, Apvienoto Karalisti, Franciju kā arī Itāliju. Ņemot vērā to, ka Vācijas lielākie ekpsporta, importa galamērķi sakrīt ar SIA "Modum Logistics" specifiku, Vācija ir neatņemama sastāvdaļa mūsu starptautisko kravu pārvadājumu mehānismā.
Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Vācija eksportējusi $1.4 T un importējusi $1.12 T.
Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!