Kravu pārvadājumi uz Spāniju | no Spānijas | ES - LV

Kravu pārvadājumi uz Spāniju

Spānija, oficiāli Spānijas Karaliste, ir valsts, kura atrodas Pireneju pussalā, Dienvidrietumeiropā. Tā rietumos robežojas ar Portugāli, ziemeļaustrumos ar Franciju un Andoru, bet dienvidrietumos ar Gibraltāru. Ziemeļos to apskalo Atlantijas okeāns (Biskajas līcis), dienvidos un austrumos - Vidusjūra. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Spānijas. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas , mums, problēma nebūs arī nogādāt nestandarta, lielgabarīta un smagsvara kravas. Iespējamas arī ekspress piegādas , mēs parūpēsimies, ka jūsu krava nonāks no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz Spāniju | no Spānijas.

  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Spāniju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Spāniju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Spāniju

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Spānijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Spānijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Spānijas

Populārākie galamērķi Spānijas teritorijā:Madride, Barselona, Valensija, Sevilja, Saragosa, Malaga, Mursija.Tranzīts un loģistika Spānijā


Spānija ierindota 23.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot Spānijas nozīmi Eiropas, tā arī globāli, ekonomikā avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Transports un loģistika Spānijā ir augstākajā līmenī, Spānijā ir moderna auto ceļu, auto maģistrāļu, sliežu, tā arī lidostu, un ostu infrastruktūra. Spānijas izdevīgā ģeogrāfiskā lokācija, padara Spāniju par nozīmīgu sastāvdaļu kravu transporta jomā, starp Eiropu un Āfriku. Lielākā daļa tranzīta iet caur Spānijas galvaspilsētu, Madridi kura ģeogrāfiski atrodas Spānijas teritorijas centrā. Tuvākajā laikā spānijā tiks savienots sliežu ceļu starp Franciju un Portugāli, padarot kravu transportu vēl ērtāku. Augstās attīstības līmeņa, kā arī mūsdienīgas infrastruktūras un ekonomikas dēļ Spānijai ir ļoti strauji augoša ekonomika, līdz ar to Spānija ir spēcīga importētāja / eksportētāja, gan Eiropā, tā arī citur pasaulē! Ņemot vērā augsto attīstības līmeni Spānijā, imports kā arī eksports uz Spāniju kā arī no, ir neatņemama sastāvdaļa, tāpēc mēs SIA "Modum Logistics", piedāvājam pilna servisa starptautiskos kravu pārvadājumus no / uz Spānijas teritoriju! Caur Spāniju noris liela daļa kravu pārvadājumi uz Apvienoto Karalisti, jo Spānijā atrodas Eirotunelis, kas ir vienīgais, sauszemes transporta maršruts, kurā netiek izmantota jūras transporta starpniecība pārvadājumiem uz kā arī no Anglijas un Ziemeļīrijas Apvienoto Karalisti. Spānija ir 16. lielākā eksportētāj valsts pasaulē, Spānijas populārākie eksporta produkti ir: automašīnas, nafta, medikamenti, auto rezerves daļas, kravas automašīnas. Spānijas populārākie eksporta galamērķi iekļauj Franciju, Vāciju, Portugāli, Apvienoto Karalisti, Itāliju. Ņemot vērā to, ka Spānijas lielākie ekpsporta, kā arī importa galamērķi sakrīt ar SIA "Modum Logistics" specifiku, Spānija ir neatņemama sastāvdaļa mūsu starptautisko kravu pārvadājumu mehānismā.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!