Kravu pārvadājumi uz Somiju | no Somijas | FI - LV

Kravu pārvadājumi uz somiju

Somija ir skandināvu valsts Ziemeļeiropā. Tajā ir viens no augstākajiem dzīves līmeņiem pasaulē. SIA”Modum Logistics” parūpēsies , lai jūsu krava tiktu piegādāta par saprātīgu cenu un pēc iespējas ātrāk. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Somijas. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas , mums, problēma nebūs arī nogādāt nestandarta , lielgabarīta un smagsvara kravas. Iespējamas arī ekspress piegādas , mēs parūpēsimies, ka jūsu krava nonāks no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Somijas. Pēc klienta vajadzības, jebkuras vietas, pilsētas - Somijas teritorijā

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Somiju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Somiju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Somiju

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Somijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Somijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Somijas

Populārākie galamērķi Somijas teritorijā:Helsinkiem, Espo, Tampere, Vantā, Oulu, Jiveskile, Lahti


 

Tranzīts un loģistika Somijā

Somija ierindota 15.vietā no 160 valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to, ka Somija ir spēcīga importētāja, gan eksportētāja. avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Augstās attīstības līmeņa, kā arī mūsdienīgas infrastruktūras un ekonomikas dēļ Somija ir ļoti progresējoša Eiropas Savienības dalībvalsts, līdz ar to spēcīga importētāja / eksportētāja, gan Eiropā, tā arī visur pasaulē! Ņemot vērā augsto attīstības līmeni Somijā, imports kā arī eksports uz Somiju kā arī no, ir neatņemama sastāvdaļa, tāpēc Mēs SIA "Modum Logistics", piedāvājam pilna servisa loģistikas pakalpojumus kā arī nodrošinām regulārus starptautiskos kravu pārvadājumus. Somija ir 43. lielākā eksportētāj valsts pasaulē, Somijas galvenās eksporta preces ir:Petroleja, ražošans izejmateriāli, papīrs. Somijas populārākie eksporta galamērķi iekļauj Vāciju, Zviedriju, kā arī Krieviju. SIA "Modum Logistics" parūpēsies, lai Jūsu krava, nonāktu galamērķi iespējami ātrāk pie visizdevīgakiem nosācījumiem. Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Dānija eksportējusi $77.3 B un importējusi $72.8 B. Autotransports: Somijas autoceļu infrastruktūra ir pielāgota gan pasažieru transportam, gan kravu transportam, pēc augstākajiem Eiropas standartiem, padarot kravu pārvadājumus šajā virzienā - ātrus un ērtus. Kopš 2010. gada marta, valsts nozīmes ceļi sastāda vairāk kā 78 tūkst. km un ātrgaitas šosejas 779 km. Jūras transports: Ūdens transports Somijā ir ļoti attīstīts, Somijas regulārie starptautiskie jūras maršruti sastāda 7600k. Visbiežāk ūdens transports tiek izmantots pārvadājumiem Baltijas jūrā, kā arī pa Saimaa kanālu kravas tiek transportētas uz Krieviju. Somijas 23 lielākās ostas tiek uzturētas visa gada garumā un ir pieejamas arī ziemā.

Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!