Kravu pārvadājumi uz Slovākiju | no Slovākijas | SK - LV

Kravu pārvadājumi uz slovākija

Slovākija, oficiāli Slovākijas Republika ir valsts Centrāleiropā. Robežojas ar Čehiju un ar Austriju rietumos, ar Poliju ziemeļos, ar Ukrainu austrumos, bet ar Ungāriju dienvidos.. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Slovākiju. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas, mums, problēma nebūs arī nogādāt nestandarta, lielgabarīta un smagsvara kravas. Iespējamas arī ekspress piegādas, mēs parūpēsimies, ka jūsu krava nonāks no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams. Kravu pārvadājumi uz Slovākiju kā arī otrādi, noris regulāri.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz Slovākiju | no Slovākijas

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Slovākiju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Slovākiju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Slovākiju

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Slovākijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Slovākijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Slovākijas

Populārākie galamērķi:Bratislava, Košice, Prešova, Nitra, Žilina.


Tranzīts un loģistika Slovākijā

Slovākija ierindota 41.vietā no 160 valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, norādot uz augsto transporta un pārvadājumu infrastruktūru Slovākijā! avots: Loģistikas veiktspējas indekss. Slovākija ir deviņpadsmitā lielākā Eiropas Savienības dalībvalsts, kuru apdzīvo vairak kā 5.milj. iedzīvotāju. Slovākija ir NATO, ES, ANO, OECD pilntiesīga locekle. Slovākijā ir daļa no Šengenas zonas kopš 2004.gada 1. janvāra, un kopš 2009.gada valsts valūta ir eiro. Slovākijai raksturīgs kalnains reljefs un lielāko Slovākijas teritoriju aizņem pasaules slavenie Tatru kalni. Tatru kalni būtiski palielina tūrisma attīstību Slovākijā, tomēr apgrūtina sauszemes transporta infrastruktūru. Neskatoties uz to Slovākijā ir ļoti attīstīta ekonomika, kā arī transporta infrastruktūra. Sliežu tīkls sastāda 3,662km, Asfaltēti ceļi 38,085km. Kopš 2008, gada Slovākijā ir vienpadsmit ātrgaitas šosejas, kuras savieno lielākās pilsētas, kā arī samazina kravu pārvadājumu izpildes laiku. Slovākijā atrodas 14. publiskas lidostas, kuras kalpo gan cilvēku, gan kravu pārvadājumiem. Lielākā kā arī spējīgākā lidosta atrodas galvaspilsētā Bratislavā. Svarīgākie ūdens maršruti noris pa Danubes upi. Danube savienota vairākas attīštītas Eiropas Valstis: Vāciju, Austriju, Slovākiju, Ungāriju, Horvātiju, Serbiju, Būlgāriju, Modovu, Ukrainu, Rumāniju. Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Nīderlande eksportējusi $78 B un importējusi $78.7 B.

Populārākās eksporta preces: Automašīnas; monitori; auto rezerves daļas. Populārākās importa preces: Auto rezerves daļas; petroleja; video tehnika. Populārākie eksporta virzieni: Vācija, Čehija, Polija, Ungārija un Francija. Ņemot vērā Slovākijas ekonomiju un eksporta, importa virzienus, Slovākija ir neatņemama sastāvdaļa SIA "Modum Logistics" kravu pārvadājumu mehānismam. Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!