Kravu pārvadājumi uz Rumāniju | no Rumānijas | RO - LV

Kravu pārvadājumi uz rumāniju

Rumānija ir pusprezidentāla, un unitāra valsts Centrāleiropas dievidu pusē. Tā atrodas Balkānu pussalas ziemeļu pusē. Daļu Rumānijas teritoras sastāda Karpatu kalni, dienvidaustrumos to apskalo Melnā jūra. Rumānijai ir sauszemes robeža ar: Ukrainu, Moldovu, Bulgāriju, Serbiju un Ungāriju. Rumānijas galvaspilsēta un lielākā pilsēta ir Bukareste, kurā dzīvo gandrīz divi miljoni iedzīvotāju. Rumānija ir devītā lielākā ES valsts pēc teritorijas un septītā lielākā iedzīvotāju skaita ziņā. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas uz Rumāniju un otrādi, SIA "Modum Logistics" nogādās kā nestandarta, tā arī lielgabarīta un smagsvara kravas. Iespējamas arī ekspress piegādes, mēs parūpēsimies, lai jūsu krava nonāktu no punkta A uz punktu B pēc iespējas īsākā laika periodā.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Rumānijas. Pēc klienta vajadzības, jebkuras vietas, pilsētas - Rumānijas teritorijā

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Rumāniju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Rumāniju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Rumāniju

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Rumānijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Rumānijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Rumānijas

Populārākie galamērķi Dānijas teritorijā:Bukareste, Timišoara, Jasi, Konstanca, Krajova, Brašova.


 

Tranzīts un loģistika Rumānijā

Ņemot vēra Rumānijas augsto importa kā arī eksporta ekonomiku, visnotaļ nozīmīga nozare ir tranzīts un loģistika. Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Dānija eksportējusi $71.4 B un importējusi $75.6 B. Rumānija ir NATO un Eiropas Savienības dalībvalsts. Rumānija ir blīvi apdzīvota valsts, Centrāl-dienvidaustrumu Eiropas daļā, kurā ir Attīstītā ekonomika un moderna transporta infrastruktūru. Transporta infrastruktūras Rumānijā ir valts kontrolē, un administrē no transporta un tūrisma ministrija. Valsts svarīgākais ūdensceļš ir upe Donava. Lielākā osta atrodas Konstantā, kuru apskalo Melnā jūra. Bukarestes lidosta ir nozīmīga starptautiska lidosta kā arī nozīmīgs Eiropas transporta mezgls.

Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!