Kravu pārvadājumi uz Portugāli | no Portugāles | PT - LV

Kravu pārvadājumi uz portugāli

Portugāle, jeb Portugāles Republika, ir valsts Dienvideiropā, kura atrodas Pireneju pussalā. Tās vienīga sauszemes robeža ir ar Spāniju. Portugāles rietumu un dienvidu piekrasti apskalo Atlantijas okeāns. Portugāles sastāvā ietilpst arī Madeiras sala un Azoru salas.

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Portugāles teritorijas.

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Portugāli

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Portugāli

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Portugāli

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Portugāles

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Portugāles

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Portugāles

Populārākie galamērķi Portugāles teritorijā:Lisabona, Vilanova de Gaja, Portu, Loriša, Braha, Motoziņjoša, Amadora, Almada, Seišala.


 

Tranzīts un loģistika Portugālē

Portugāle ierindota 36.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, norādot uz labi attīstīto transporta infrastruktūru. avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Portugāle ir viena no 12 NATO dibinātājvalstīm, Eiropas Ekonomikas kopienas dalībvalsts kopš 1986.gada, Eiropas Savienības dalībvalsts kopš 2007.gada. Ņemot vērā ilgadēju saiti ar Eiropas Savienību, Portugālei ir liela nozīme Eiropas Savienības tirgū, līdz ar to imports kā arī eksports ir neatņema sastāvdaļa Portugāles ekonomijai. Ņemot vērā Portugāles ģeogrāfisko lokāciju, un vēsturiski spēcīgo saikni ar vienīgo kaimiņvalsti Spāniju, eksports kā arī imports Portugālē noris starp Spāniju. Lieki piebilst, ka visi sauzemes pārvadājumi uz Portugāli notiek šķērsojot Spānijas robežu. Portugāle ir 50. attīstītākā eksporta ekonomika pasaulē. Ņemot vērā Portugāles nozīmi mūsdienu ekonomikā kā arī transporta un loģistikas jomā. Portugāle ir patstāvīgs kā arī apstrādāts maršruts mūsu Starptautisko kravu mehānismā, līdz ar to varam piedāvāt visizdevīgākos nosacījumus un cenu pārvadājumiem uz Portugāli un otrādi.
Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Portugāle eksportējusi $63.1 B un importējusi $79.5 B. Autotransports: Portugāles autoceļi un ātrgaitas šoseju infrastruktūra ir augstākajā līmenī, padarot kravu pārvadājumus ātrus un drošus. Autoceļu infrastruktūra sastāda 68,732km(42,708) no kuriem, 3000km (1864 jūdzes) ir ātrgaitas šosejas. Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!