Kravu pārvadājumi uz Poliju | no Polijas | PL - LV

Kravu pārvadājumi uz poliju

Polija, oficiāli Polijas Republika, ir viennacionāla valsts Centrāleiropā, kas robežojas ar Vāciju rietumos, Čehiju un Slovākiju dienvidos, Ukrainu un Baltkrieviju austrumos, un Lietuvu un Krieviju (Kaļiņingradas apgabalu) ziemeļos. Ziemeļos tās krastus apskalo Baltijas jūra, kur Polijai ir jūras robeža ar Zviedriju un Dāniju.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz Poliju | no Polijas

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Poliju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Poliju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Poliju,

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Polijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Polijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Polijas

Populārākie galamērķi:Varšava, Krakova, Lodza, Vroclava, Poznaņas.


Tranzīts un loģistika Polijā

Polija ierindota 33.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to cik liela nozīme ir šai nozarei Polijā. avots: Loģistikas veiktspējas indekss. Polijā nozīmīga nozare ir tranzīts un loģistika. Polijas izdevīgās atrašanās vietas starp Centrāleiropu un Ziemeļeiropu, padara Poliju par nozīmīgu galamērķi, loģistikas un transporta jomā. Polija robežojas ar Vāciju,Čehiju,Slovākiju,Ukrainu,Baltkrieviju un Lietuvu. Polija ir 24. attīstītākā eksporta ekonomika pasaulē, un viena no mazāk sarežģitākājām ekonomikas politikām, saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2014. gadā, Polija eksportējusi $205B un importējusi $218B. Polijā ir labi attīstīta, mūsdienīga infrastruktūra - dzelzceļa, lidostu, automaģistrāļu sistēma. Polijā atrodas 6 valsts mēroga ostas, kā arī 14 valsts mēroga lidostas. 1330km garš automaģistrāļu tīkls, un 19598km garš dzelzceļu tīkls, kas savieno svarīgus galamērķus kā: Varšava - Berlīne, Varšava - Minska, Polija - Čehija, Polija - Vācija, Polija - Slovākija, Polija - Lietuva, Polija - Baltkrievija, Polija - Krievija. Īpaši attīstīts ir dzelceļu tīkls un transports: Polijas dzelzceļu tīkls stiepjas vairak kā 19t.km, un vairākos desmitu galamērķos. Dzelzceļi lielākoties tiek paredzēti, kravu pārvadājumiem. Populārākie internacionālie dzelceļa maršruti ir,Vācija(Berlīne) - Minska(Baltkrievija). Autotransports: Polijas autoceļi un ātrgaitas ir attīstīti augstākajā līmenī, padarot kravu pārvadājumus ātrus un drošus. Kopš 2012. gada decembra, ātrgaitu ceļi sastāda 1,330 km (830 jūdzes) no autoceļiem un 1,144 km (710 jūdzes) uz ātrgaitas-ekspress šoseju. Jūras transports: Jūras transports Polijā ir dalīts divās apakšgrupās, upes - vietējie jūras kravu pārvadājumiem, savienotas ar jūras - starptautiskajiem kravu pārvadājumiem. Baltijas jūras piekrastē, atrodas 6 valsts mēroga ostas, kas nodrošina starptautisko kravu un pasažieru jūras transportu viscaur gadu. Ostas ir dziļūdens - piemērotas jebkura lieluma ūdens transportam, tostarp prāmjiem no Unity Line, Polferries un Stena Line, kas nodrišina Polijas - Skandināvijas ūdens transportu. Ostas ir neaizsalstošas un ir labi savienotas ar valsts ceļu un dzelzceļa sistēmu.

Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!