Kravu pārvadājumi uz Norvēģiju | no Norvēģijas | NO - LV

Kravu pārvadājumi uz vāciju

Norvēģija, oficiāli Norvēģijas Karaliste, ir skandināvijas valsts kas atrodas Ziemeļeiropā. Vislielākā robeža tai ir ar Zviedriju - austrumos, taču ziemeļos tā robežojas arī ar Somiju un Krieviju. Dienvidos Norvēģiju apskalo Ziemeļjūra, bet rietumos — Norvēģu jūra, kā arī ziemeļos — Barenca jūra. Norvēģijai pieder vairākas salas - Svalbāra un Jana Majena sala Arktikā, kā arī Buvē sala, Pētera I sala un Karalienes Modas Zeme Antarktikā. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Norvēģijas. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas, mums, problēma nebūs arī nogādāt nestandarta, lielgabarīta un smagsvara kravas. Nodrošinām arī ekspress piegādes - mikroautobuss, mēs parūpēsimies, lai Jūsu krava nonāktu no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams. Norvēģija ir Eiropas piektā lielākā valsts. Līdz ar to Norvēģija ir Mums populārs virziens, kravu pārvadājumi uz Norvēģiju noris regulāri.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Norvēģijas. Pēc klienta vajadzības, jebkuras vietas, pilsētas - Norvēģijas teritorijā

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Norvēģiju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Norvēģiju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Norvēģiju

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Norvēģijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Norvēģijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Norvēģijas

Populārākie galamērķi Norvēģijas teritorijā:Oslo, Bergena, Stavangera, Trongheima, Dramena, Fredrikstad, Kristiansanda


 

Tranzīts un loģistika Norvēģijā

Norvēģija ierindota 22.vietā no 160 valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to, ka Norvēģija spēcīga importa / eksporta valsts! avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Augstās attīstības līmeņa, kā arī mūsdienīgas infrastruktūras un ekonomikas dēļ Norvēģija ir ļoti progresīva ražošanas lielvalsts, līdz ar to spēcīga importētāja / eksportētāja, gan Eiropā, tā arī citur pasaulē! Ņemot vērā augsto attīstības līmeni Norvēģijā, imports kā arī eksports uz Norvēģiju kā arī no, ir neatņemama sastāvdaļa, tāpēc mēs SIA "Modum Logistics", piedāvājam pilna servisa starptautiskos kravu pārvadājumus no / uz Norvēģijas teritoriju! Norvēģija ir 32 lielākā eksportētāj valsts pasaulē, un pati lielākā naftas eksportētājvalsts Eiropas Savienībā, kā arī ceturtā lielākā pasaulē, sastādot 2/3 no kopējā eksporta tieši naftas produktus, pārējo trešdaļu sastādā preces kā: Jūras veltes, alumīnijs, jūras transports, elektrotehnika. Norvēģijas populārākie galamērķi iekļauj Apvienoto Karalisti, Vāciju, Nīderlandi, Zviedriju, kā arī Franciju. Ņemot vērā to, ka Norvēģijas lielākie ekpsporta, importa galamērķi sakrīt ar SIA "Modum Logistics" specifiku, Norvēģija ir neatņemama sastāvdaļa starptautisko kravu pārvadājumu mehānismā. Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Norvēģija eksportējusi $149 B un importējusi $90 B. Autotransports: Norvēģijas autoceļi un ātrgaitas ir attīstīti augstākajā līmenī, padarot kravu pārvadājumus ātrus un drošus. Kopš 2011. gada, ātrgaitu ceļi sastāda 664km (413 jūdzes). Asfaltēti ceļi - 92,946km (57,754 jūdzes). Jūras transports: Jau vēsturiski Norvēģija daudz transportē tieši ar jūras transportu, ģeogrāfiskās infrastruktūras dēļ, mūsdienās jūras transports Norvēģijā ir viens no labāk attīstākajiem visā pasaulē, kā arī ātrākajiem un drošākajiem. Norvēģijā gadā ar jūras transportu - transportē vairāk kā piecpadsmit miljonu tonnas. Jūras transporta tehnika sastāda vairāk kā septiņi-simts kuģu kurus apkolpo 85 ostas Norvēģijas teritorijā. Norvēģijā lielākie jūras kravu pārvadātāji ir BW Group, jeb Bergsen Wordwide, kas darbojas ļoti plašā mērogā Eiropā, kā arī visā pasaulē.

Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!