Kravu pārvadājumi uz Nīderlandi | no Nīderlandes | NL - LV

Kravu pārvadājumi uz nīderladi

Nīderlande ir valsts Rietumeiropā, daļa no Nīderlandes Karalistes. To ziemeļos un rietumos apskalo Ziemeļjūra, austrumos tā robežojas ar Vāciju, bet dienvidos ar Beļģiju. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Nīderlandes. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas , mums, problēma nebūs arī nogādāt nestandarta , lielgabarīta un smagsvara kravas. Iespējamas arī ekspress piegādas , mēs parūpēsimies, ka jūsu krava nonāks no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams. Kravu pārvadājumi uz Nīderlandi ir populārs virziens līdz ar to noris regulāri.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz Nīderlandi | no Nīderlandes

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Nīderlandi

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Nīderlandi

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Nīderlandi,

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Nīderlandes

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Nīderlandes

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Nīderlandes

Populārākie galamērķi:Amsterdama, Roterdama, Hāga, Utrehta, Eindhovena, Tilburga, Groningena.


Tranzīts un loģistika Nīderlandē

Nīderlande ierindota 4.vietā no 160 valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to, ka Nīderlande spēcīga importa / eksporta valsts! avots: Loģistikas veiktspējas indekss.
Nīderlande ir gan ļoti blīvi apdzīvota, gan augsti attīstīta valsts, kurā transports ir būtisks faktors ekonomikas. Attiecīgi kravu pārvadājumi ir no kā arī uz ir ļoti bieži. Nīderlandē ir moderna un attīstīta transporta infrastruktūra, padarot transportu ar autoceļu, dzelzceļa, gaisa un ūdens tīkliem īpašu ērtus un ātrus. Globālās konkurētspējas pētijumā - kuru veica Pasaules ekonomikas forums 2015.gadā Nīderlandes transporta infrastruktūra tika atzītā kā ceturtā spējīgākā visā pasaulē. Ar kopējo ceļu tīklu 139,000 km, tai skaitā 3,530 km ātrgaitas šoseju, Nīderlande ir viens no noslogotākajiem autoceļu tīkliem pasaulē; daudz blīvāks nekā Vācijā un Francijā, tomēr ne tik noslogots kā Beļģijas autoceļi. Nīderlandē ir arī labi attīstīts dzelzceļu tīkls, kas savieno Nīderlandes lielākās pilsētas. Nīderlandes jūras transports ir ļoti attīstīts - Roterdamas osta ir lielākā eiropas kontinentā, tātad lielākā osta Eiropā. Nīderlandes ūdens maršruti savieno Nīderlandi ar Vāciju, Šveiči un Franciju pa Reinas un Māsas upēm. Mobilitāte Nīderlandē ir ievērojams. Uz autoceļiem tā nepārtraukti pieaug kopš 1950. gada, un šobrīd pārsniedz 200 miljardus kilometru nobraukumu gadā, trīs ceturtdaļas no kuriem tiek veiktas ar autotransportu. 2010. gadā, tika reģistrēts 1,65 miljardi tonnu kravu pārvadājumi, no kuriem vairāk kā puse bija ūdens transporta, un 40% autotransporta. Dzelzceļa transports Nīderlandē nav izplatīts aun sastādija tikai 2% no kravu kustības caur Nīderlandi. Nīderlandes populārākie galamērķi; Vācija, Beļģija, Apvienotā Karaliste, Francija un Itālija. Ņemot vērā to, ka Nīderlandes lielākie ekpsporta, importa galamērķi sakrīt ar SIA "Modum Logistics" specifiku, Nīderlande ir neatņemama sastāvdaļa Mūsu starptautisko kravu pārvadājumu mehānismā.
Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Nīderlande eksportējusi $525 B un importējusi $552 B.

Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!