Kravu pārvadājumi uz Lietuvu | no Lietuvas | LT - LV

Kravu pārvadājumi uz Lietuvu

Lietuva (lietuviešu: Lietuva), oficiāli Lietuvas Republika (Lietuvos Respublika), ir valsts Eiropas ziemeļaustrumos, Lietuva ir lielākā no trim Baltijas valstīm. Lietuva robežojas ar Latviju, Baltkrieviju, Poliju un Krievijas Kaļiņingradas apgabalu dienvidrietumos.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā pilna servisa loģistikas pakalpojumus, starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Lietuvas.

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Lietuvu

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Lietuvu

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Lietuvu,

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Lietuvas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Lietuvas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Lietuvas

Populārākie galamērķi Lietuvas teritorijā:Viļņa, Kauņa, Klaipēda, Šauļi, Panevēža, Alīta, Marijampole, Mažeķi.

Kravu pārvadājumi no Latvijas uz Lietuvu kā arī otrādi, lielākoties noris 24 stundu laikā.

Tranzīts un loģistika Lietuvā

Lietuvā nozīmīga nozare ir tranzīts un loģistika. Jau vēsturiski Lietuvai ir ļoti ciešas ekonomiskās attiecības ar Poliju. Lietuva robežojas ar Krieviju un Baltkrieviju un reizē atrodas stratēģiski labā vietā, proti, pa vidu starp Centrālo un Rietumeiropu un Ziemeļeiropu un Baltijas valstīm.Tādējādi Lietuva ir ļoti nozīmīgs transporta koridors. Prioritārās nozares - Lietuvas attīstības aģentūra par pievilcīgākajām nozarēm min "transportu un loģistiku, enerģētiku, biznesa ārpakalpojumu sniegšanu, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas, PET, lāzeru un biotehnoloģijas, metālapstrādi, pārtikas ražošanu un kokapstrādi. Pastāv potenciāls veiksmīgi attīstīt biznesu arī tūrisma un nekustamo īpašumu nozarēs." Lietuva ierindota 30.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to cik liela nozīme ir šai nozarei Lietuvā. avots: Loģistikas veiktspējas indekss. Lietuvā ir labi attīstīta, mūsdienīga infrastruktūra - dzelzceļa, lidostu, automaģistrāļu sistēma. Lietuvai ir plašs automaģistrāļu tīkls. Autotransports: Vislabāk zināmā automaģistrāle Lietuvā - A1, kas savieno Viļņu ar Klaipēdu caur Kauņu, kā arī A2, kas savieno Viļņu un Paņevežu. Visnozīmīgākais Eiropas maršruts, Lietuvā - E67 šoseja Kura sākas no Prāgas,Čehijā stiepjās līdz pat Helsinkiem,Somijā savienojot Poliju, Lietuvu, Latviju un Igauniju. E67 šoseja stiepjas caur minēto valstu galvas pilsētām - Prāgu, Varšavu, Kauņu, Paņevežu, Rīgu, Tallinu un Helsinkiem. Jūras transports: Lietuva atrodas Baltijas jūras piekrastē,Lietuvā - Klaipēdā atrodas valsts mēroga osta. Tā ir neaizsalstoša un ir labi savienota ar valsts ceļu un dzelzceļa sistēmu. 2010. gadā Klaipēdas osta kravu apgrozījuma ziņā bija otra lielākā osta Baltijas valstīs aiz Tallinas ostas, apsteidzot līdz šim otro lielāko Baltijas ostu — Rīgā.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!