Kravu pārvadājumi uz Kipru | no Kipras | CY - LV

Kravu pārvadājumi uz Kipru

Kipra,jeb Kipras Republika, ir salu valsts kas atrodas Vidusjūrā. Kipra ir trešā lielākā sala Vidusjūrā. Kiprai ir jūras robeža ar Grieķiju, Turciju, Sīriju, Libānu, Izraēlu, Ēģipti. Kipra ir Eiropas Savienības dalībvalsts, kopš 2008.gada un ir ļoti populārs Eiropas tūrisma galamērķis. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Kipras. Nodrošinām regulārus pilno kravu, tā arī salikto kravu pārvadājumus uz un no Kipras. Piedāvājam transportēt arī nestandarta, lielgabarīta un smagsvara kravas. Pēc gabarītiem mazām kravām piedāvājam arī ekspress piegādes ar mikroautobusu, mēs parūpēsimies, ka jūsu krava nonāktu no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā regulārus un ātrus starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Kipras. Pilna servisa loģistikas pakalpojumus. Pēc klienta vajadzības, jebkuras vietas, pilsētas - Kipras teritorijā

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Kipru

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Kipru

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Kipru

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Kipras

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Kipras

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Kipras

Populārākie galamērķi Kipras teritorijā:Nikosija, Limasola, Larnaka, Pafa


 

Tranzīts un loģistika Kiprā


Neskatoties uz mazo iedzīvotāju skaitu Kipra ierindojas 59.vietā no 160 valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to, ka Kiprai ir nozīmīga eksporta, importa valsts. avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Pārvadājumi uz Kipru pārsvarā notiek ar autotransportu līdz Turcijai, vai Grieķijai, pēcāk ar Prāmi šķērso Jūras robežu. Pēc gabarītiem mazas kravas tiek transportētas ar gaisa transportu. Ņemot vērā Kipras ģeogrāfisko lokāciju ir svarīgi apzināties, ka kravu transportēšana var būt laikietilpīgāka, kā uz citām valstīm. Kravu transportēšanas izmaksas uz kā arī no Kipras nemitīgi mainās, gadalaiku, pieprasījuma ietekmē - iesakām pārvadājumus plānot laicīgi! Ņemot vērā Kipras tūrisma ekonomiku, Kipra importē daudz krietni vairāk kā eksportē, līdz ar to Modum Logistics ir adaptējies tieši uz eksportu. Iegūtā pieredze eksportējot uz Kipru, Mums ļauj piedāvāt Jums ,visērtākos un ātrākos, kravu transporta pakalpojumus virzienā uz Kipru. Kipras ir nozīmīga Eiropas Savienības dalībvalsts, Kipra ir nozīmīgs virziens Mūsu starptautisko kravu pārvadājumu mehānismā.
Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Kipra eksportējusi $3.64 B taču importējusi $8.69 B
Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!