Kravu pārvadājumi uz Itāliju | no Itālijas | IT - LV

Kravu pārvadājumi uz itāliju

Itālija, oficiāli Itālijas Republika, ir valsts Dienvideiropas centrālajā daļā. Kopš 1946. gada konstitucionālā referenduma Itālija ir republika. Lielākā daļa no valsts atrodas Apenīnu pussalā, kas tālu iestiepjas Vidusjūrā. Pēc kontūras šī pussala atgādina zābaku. Itālijai pieder arī divas lielas salas: Sardīnija un Sicīlija, un vairākas mazākas salas. Itālija robežojas ar Šveici, Austriju, Franciju, Slovēniju un divām anklāva pundurvalstīm — Vatikānu un Sanmarīno, savukārt Šveicē Itālijai pieder eksklāvs Campione d'Italia.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz Itāliju | no Itālijas

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Itāliju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Itāliju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Itāliju,

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Itālijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Itālijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Itālijas

SIA “Modum Logistics” piedāvā kravu pārvadājumus uz visiem Itālijas reģioniem:Abruco (Abruzzo), Apūlija (Puglia), Bazilikata (Basilicata), Emīlija-Romanja (Emilia-Romagna), Friuli-Venēcija Džūlija (Friuli-Venezia Giulia), Kalabrija (Calabria) ,Kampānija (Campania) ,Lacio (Lazio), Ligūrija (Liguria), Lombardija (Lombardia), Marke (Marche), Molize (Molise), Pjemonta (Piemonte), Sardīnija (Sardegna), Sicīlija (Sicilia), Toskāna (Toscana), Trentino-Alto Adidže (Trentino-Alto Adige), Umbrija (Umbria), Valle d'Aosta (Valle d'Aosta), Veneto (Veneto)


Populārākie galamērķi:Roma, Milāna, Neapole, Turīna, Palermo.


Tranzīts un loģistika Itālijā

Itālija ir attīstīta Eiropas Savienības valsts, kā jau visās attīstītās valstīs, attistīta ir arī transporta un loģistikas nozare.
Neskatoties uz to, ka itālija ir pussala, Itālija robežojas ar Austriju, Šveici, Franciju,SanMarīno,Slovēniju,Vatikānu, padarot Itāliju par ļoti nozīmīgu galamērķi, transporta un loģistikas nozarē. Itālijas jūras robežā ir iekļautas tādas valstis kā, Albānija,Spānija,Grieķija,Horvārija,Malta,Montenegro, padarot Ītāliju par jūras transporta lielvalsti. Itālija ierindota 21.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to cik liela nozīme ir šai nozarei Igaunijā. avots: Loģistikas veiktspējas indekss. Italija ir 8. lielākā eksportētāja pasaulē pēc OEC datiem, kā arī spējīgāka importa valsts, Apvienotā karaliste ierindojas 10.vietā kā lielākā importētāja, pēc OEC datiem. Itālijā ir labi attīstīta, mūsdienīga infrastruktūra - dzelzceļa, lidostu, automaģistrāļu sistēma. Italijā ļoti liela nozīme infrastruktūrā ir dzelzceļu tīkls. Kas sasniedz vairāk kā 24t.km garumu, ka arī ir daļa no internacionālās dzelzceļa savienības. Itālijas dzelzceļš savieno, visas Itālijas robežvalstis: Itālija - Francija, Itālija - Šveice, Itālija - Austrija, Itālija - Slovēnija. Autotransports: Itālijas ātrgaitu šoseju sistēma sasniedz 6,758 kilometru atzīmi.

Itālijas ātrgaitu šoseju sistēmā ir ieķlautas, trīsdesmit astoņas ātrgaitas šosejas kā arī divpadsmit apvedceļi, kas padara kravu pārvadājumus ļoti ātrus un efektīvus.

 

Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!