Kravu pārvadājumi uz Igauniju | no Igaunijas | EE - LV

Kravu pārvadājumi uz Igauniju

Igaunija (igauņu: Eesti), oficiāli Igaunijas Republika (Eesti Vabariik), ir viena no trim Baltijas valstīm, kas atrodas Ziemeļeiropā. Igauniju veido tās kontinentālā daļa un Monzunda arhipelāgs Baltijas jūrā. Austrumos Igaunija robežojas ar Krieviju, dienvidos ar Latviju. Igaunijai ir arī jūras robežas ar Somiju ziemeļos, Somu līcī un ar Zviedriju rietumos, Baltijas jūrā.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā pilna servisa loģistikas pakalpojumus, starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Igaunijas.

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Igauniju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Igauniju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Igauniju,

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Igaunijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Igaunijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Igaunijas

Populārākie galamērķi Igaunijas teritorijā:Tallina, Tartu, Narva, Pērnava, Kohtla, Viljandi.

Piedāvājam ātrus un drošus kravu pārvadājumus uz kā arī no Igaunijas, lielākoties kravu pārvadājumi uz/no Igaunijas noris 24 stundu laikā.

Tranzīts un loģistika Igaunijā

Igaunija ierindota 38.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to cik liela nozīme ir šai nozarei Igaunijā. avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Igaunijā nozīmīga nozare ir tranzīts un loģistika. Jau vēsturiski Igaunijai ir ļoti ciešas ekonomiskās attiecības ar Skandināvijas valstīm.Igaunijai ir gan sauszemes, gan jūras robeža ar Skandināvijas valstīm, līdz ar to Igaunija ir cieši saistīta ar Skandināvijas importo un eksportu. Igaunijas galvenās eksporta valstis ir: Zviedrija - 20%, Somija - 14%, Norvēģija - 10%, Latvija - 4%. Igaunijā ir labi attīstīta, mūsdienīga infrastruktūra - dzelzceļa, lidostu, automaģistrāļu sistēma. Igaunijā atrodas plašs dzelzceļu tīkls. Īpaši attīstīts ir dzelceļu tīkls un transports: Igaunijas dzelzceļu tīkls stiepjas vairak kā 1200km, un vairākos desmitu galamērķos. Dzelzceļi lielākoties tiek paredzēti, kravu pārvadājumiem. Populārākie internacionālie dzelceļa maršruti ir,Valga(Igaunija) - Rīga(Latvija), Tallina(Igaunija) - SantPēterburga(Krievija). Autotransports:Visnozīmīgākais Eiropas maršruts, Igaunijā - E67 šoseja Kura sākas no Prāgas,Čehijā stiepjās līdz pat Helsinkiem,Somijā savienojot Poliju, Lietuvu, Latviju un Igauniju. E67 šoseja stiepjas caur minēto valstu galvas pilsētām - Prāgu, Varšavu, Kauņu, Paņevežu, Rīgu, Tallinu un Helsinkiem. Jūras transports: Igaunija atrodas Baltijas jūras piekrastē,Igaunijā ir vairākas valsts līmeņa ostas - Tallinā, Pērnavā, Paldinski. Ostas ir neaizsalstošas un ir labi savienotas ar valsts ceļu un dzelzceļa sistēmu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!