Kravu pārvadājumi uz Grieķiju | no Grieķijas | GR - LV

Kravu pārvadājumi uz Grieķiju

Grieķijas ģeogrāfiskā atrašanās vieta ir stratēģiski izdevīga Vidusjūras ziemeļos. Grieķijai teritorijai pieder vairāki simti salu Egejas un Jonijas jūrās kā arī Vidusjūrā, no kurām tikai 227 ir apdzīvotas. Lielākā daļa Grieķijas teritorijas ir kalni, padarot Grieķiju par populāru tūrisma galamērķi, bet tajā pašā laikā apgrūtina transporta infrastrukūru. Svarīgākās Grieķijas ekonomikas nozares ir vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība, transports, viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumi, valsts pārvalde, aizsardzība, izglītība, veselība un sociālie pakalpojumi kā arī nekustamais īpašums. Grieķijas galvenie eksporta virzieni ir Itālija, Vācija un Turcija, savukārt lielākie importētāji uz Grieķiju ir Vācija, Itālija un Krievija. Grieķija ir Svarīga Eiropas Savienības dalībvalts kopš 1981.gada. taču OECD dalībvalsts kopš 1961. gada.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā pilna servisa loģistikas pakalpojumus, starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Grieķijas.

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Grieķiju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Grieķiju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Grieķiju,

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Grieķijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Grieķijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Grieķijas

Populārākie galamērķi Grieķijas teritorijā:Atēnas, Saloniki, Pireja, Patra, Iraklija, Larisa.

Piedāvājam ātrus un drošus kravu pārvadājumus uz kā arī no Grieķijas, lielākoties kravu pārvadājumi uz/no Grieķijas noris piecu dienu laikā.

Tranzīts un loģistika Grieķijā

Ņemot vērā Grieķijas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības ekonomiku, proti ļoti nozīmīga nozare tirdzniecības jomā ir tranzīts un loģistika. Grieķijā pēdējās divās dekādēs ir ļoti grasi uzlabota un modernizēta transporta infrastruktūra - dzelzceļa, lidostu, automaģistrāļu sistēma. Neskatoties uz kalnainajiem ģeomorfologiskajiem, un vairākiem simtiem apdzīvoto salu, mūsdienās transports gan uz Grieķiju, gan Grieķijas teritorija ir ērts pateicoties modernajai infrastruktūrai. Autotransports: Kopš 2010.gada. Asfaltēti ceļi sastāda 117.tūkst.km un ātrgaitas šosejas - 1.6 tūkst.km kā arī vairak kā 2.5tūkst. tuneļu. Jūras transports: Jūras transports ir ļoti populārs tieši vietējajiem kravu un pasažieru pārvadājumiem, reģistrēti vairāk kā 3.tūkst. kuģu un prāmju, kas ikdienas kursē gan kravu, gan pasažieru pārvadājumiem. Grieķijas noslogotākās ostas pēc kravu transporta pārvadājumiem: Agioi;Aliveri;Amaliapoli;Antikyra;Antirrio;Eleusis;Heraklion;Igoumenitsa;Kavala;Larymna;Megara;Milos. Siltā klimata dēļ visas Grieķijas ostas strādā cauru gadu neskatoties uz gadalaiku.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!