Kravu pārvadājumi uz Franciju | no Francija | FR - LV

Kravu pārvadājumi uz franciju

Francija, oficiāli Francijas Republika, ir valsts Rietumeiropā ar dažām aizjūras salām un teritorijām, kas atrodas citos kontinentos. Francijas Eiropas daļa robežojas ar Beļģiju, Luksemburgu, Vāciju, Šveici, Itāliju, Monako, Spāniju un Andoru. Dienvidos to apskalo Vidusjūra, rietumos — Biskajas līcis (Atlantijas okeāns), bet ziemeļos — Ziemeļjūra. Franciju no Apvienotās Karalistes šķir Lamanša šaurums, zem kura atrodas tunelis, kas savieno abas valstis. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Francijas. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas , mums, problēma nebūs arī nogādāt nestandarta, lielgabarīta un smagsvara kravas. Iespējamas arī ekspress piegādas, mēs parūpēsimies, lai jūsu krava nonāktu no punkta A uz punktu B cik vien ātri tas iespējams.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos jūras transporta pārvadājumus uz/no Franciju

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Rumāniju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Rumāniju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Rumāniju

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Rumānijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Rumānijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Rumānijas

Populārākie galamērķi Dānijas teritorijā:Marseļa, Parīze, Liona, Tulūza, Nica, Nante, Strasbūra.Tranzīts un loģistika Francijā

Francija ierindota 16.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot Francijas nozīmi Eiropas, tā arī globāli, ekonomikā avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Augstās attīstības līmeņa, kā arī mūsdienīgas infrastruktūras un ekonomikas dēļ Francija ir ļoti progresīva ražošanas lielvalsts, līdz ar to spēcīga importētāja / eksportētāja, gan Eiropā, tā arī citur pasaulē! Ņemot vērā augsto attīstības līmeni Francijā, imports kā arī eksports uz Franciju kā arī no, ir neatņemama sastāvdaļa, tāpēc mēs SIA "Modum Logistics", piedāvājam pilna servisa starptautiskos kravu pārvadājumus no / uz Francijas teritoriju! Caur Franciju noris liela daļa kravu pārvadājumi uz Apvienoto Karalisti, jo Francijā atrodas Eirotunelis, kas ir vienīgais, sauszemes transporta maršruts, kurā netiek izmantota jūras transporta starpniecība pārvadājumiem uz kā arī no Anglijas un Ziemeļīrijas Apvienoto Karalisti. Francija ir 6. lielākā eksportētāj valsts pasaulē, Francijas populārākie eksporta produkti ir: gaisa transports, un to rezerves daļas, medikamenti, automašīnas un to rezerves daļas, kā arī nafta. Francijas populārākie eksporta galamērķi iekļauj Vāciju, Beļģiju, Apvienoto Karalisti, kā arī Itāliju. Ņemot vērā to, ka Francijas lielākie ekpsporta, kā arī importa galamērķi sakrīt ar SIA "Modum Logistics" specifiku, Francija ir neatņemama sastāvdaļa mūsu starptautisko kravu pārvadājumu mehānismā. Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Francija eksportējusi $571 B un importējusi $654 B

Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!