Kravu pārvadājumi uz Dāniju | no Dānijas | DK - LV

Kravu pārvadājumi uz vāciju

Dānija ir valsts Ziemeļeiropā. Tajā ir viens no augstākajiem dzīves līmeņiem pasaulē. SIA”Modum Logistics” parūpēsies , lai jūsu krava tiktu piegādāta par saprātīgu cenu un pēc iespējas ātrāk. Piedāvājam pārvadājumus uz un no Dānijas. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas , mums, problēma nebūs arī nogādāt nestandarta , lielgabarīta un smagsvara kravas. Iespējamas arī ekspress piegādas , mēs parūpēsimies, ka jūsu krava nonāks no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Dānijas. Pēc klienta vajadzības, jebkuras vietas, pilsētas - Dānijas teritorijā

SIA “Modum Logistics” piedāvā:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Dāniju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Dāniju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Dāniju

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Dānijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Dānijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Dānijas

Populārākie galamērķi Dānijas teritorijā:Fredricija, Arhusa, Kopenhāgena, Helsingēra, Esbjerga, Kalundborga, Fredrikshāgena


 

Tranzīts un loģistika Dānijā

Dānija ierindota 33.vietā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā, parādot to cik liela nozīme ir šai nozarei Dānijā. avots: Loģistikas veiktspējas indekss.

Dānijā nozīmīga nozare ir tranzīts un loģistika. To apskalo Baltijas jūra austrumos un Ziemeļjūra rietumos, kā arī robežojas ar Vāciju dienvidos, bet ziemeļos tai ir jūras robeža ar Zviedriju. Jau vēsturiski Dānijai ir ļoti liela saistība ar vienu no attīstītākajām Eiropas Savienības valstīm Vāciju, padarot Dāniju par svarīgu importētāju kā arī eksportētāju uz Vāciju, un tuvākajām valstīm Eiropas kontinentā. Dānija ir 39. attīstītākā eksporta ekonomika pasaulē, neskatoties uz sarežģīto infrastruktūru, taču attīstīto ekonomiju, Dānija spējusi eksportēt vairāk, kā importēt kopš 1980.gada. Ņemot vērā Dānijas attīstību transporta un loģistikas jomā, Dānija ,Mums ir ļoti svarīgs virziens.
Saskaņā ar Ekonomikas sarežģītības Indeksu (EPI). 2016. gadā, Dānija eksportējusi $99.4 B un importējusi $98 B. Autotransports: Dānijas autoceļi un ātrgaitas ir attīstīti augstākajā līmenī, padarot kravu pārvadājumus ātrus un drošus. Kopš 2014. gada decembra, ātrgaitu ceļi sastāda 1,111km (800 jūdzes). Jūras transports: Jūras transports Dānijā ir ļoti attīstīts,Dānija ir piektā lielākā jūras transporta valsts, Dānijā atrodas 17 ostas, no kurām 3 ir valsts mēroga. Dānijā lielākie jūras kravu pārvadātāji ir Maerksk line,DFDS,Norden, kas darbojas ļoti plašā mērogā Eiropā.

Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!