Kravu pārvadājumi uz Bulgāriju | no Bulgārijas | BG - LV

Kravu pārvadājumi uz Bulgāriju

Bulgārija, oficiāli Bulgārijas Republika ir Eiropas Savienības dalībvalsts kas atrodas Balkānos. Tā robežojas ar piecām citām valstīm: ar Rumāniju, ar Serbiju un Maķedoniju, ar Grieķiju un Turciju. Austrumu piekrastē to apskalo Melnā jūra. SIA Modum Logistics Piedāvā kravu pārvadājumu pakalpojumus uz un no Bulgārijas. Vedam pilnas kā arī saliktas kravas. Kā arī SIA Modum Logistics, piedāvā nogādāt nestandarta, lielgabarīta un smagsvara kravas uz tā arī no Bulgārijas. Iespējamas arī ekspress piegādes, mēs parūpēsimies, lai Jūsu krava nonāktu no punkta A uz punktu B cik ātri vien iespējams.

Pieprasi cenas piedāvājumu! →

SIA “Modum Logistics” piedāvā starptautiskos kravu pārvadājumus uz kā arī no Bulgārijas. Pēc klienta vajadzības, jebkuras vietas, pilsētas - Bulgārijas teritorijā

SIA “Modum Logistics” nodrošina:
  • Eksports-Saliktos kravu pārvadājumus uz Bulgāriju

  • Eksports-Pilnos kravu pārvadājumus uz Bulgāriju

  • Eksports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes uz Bulgāriju,

  • Imports-Saliktos kravu pārvadājumus no Bulgārijas

  • Imports-Pilnos kravu pārvadājumus no Bulgārijas

  • Imports-Steidzamu kravu pārvadājumi - ekspress piegādes no Bulgārijas

Populārākie galamērķi Bulgārijas teritorijā:Sofija, Plovdiva, Varna, Burgasa, Ruse, Ruse, Stara ZagoraTranzīts un loģistika Būlgārijā

Bulgārija ierindota 72. pozīcijā no 160 pasaules valstīm - Globālajā transporta un loģistikas veiktspējas indeksā. avots: LVI.
 

Būlgārijā nozīmīga nozare ir tranzīts un loģistika. Kravu transportēšanai uz, tā arī no Bulgārijas visbiežāk tiek izmantots autotransports. Autoceļu infrastruktūra Bulgārijā ir augstākajā līmenī padarot kravu transportēšanu ar sauszemes transportu ātru un ērtu. Bulgārija - Eiropas Savienībā ir kopš 2007. gada 1. janvāra. Bulgārijas populārākie eksporta produkti ir: Petroleja; derīgie izrakteņi - varš; kvieši; rudzi. Būlgārija ir vislielākā vara eksportētāja Eiropas Savienībā. Bulgārijai ir ļoti liela saistība ar vienu no attīstītākajām Eiropas Savienības valstīm - Vāciju. Lielākā daļa Bulgārijas eksporta preces nonāk tieši Vācijā. Ņemot vērā Bulgārijas nozīmi Eiropas Savienības tirgū, SIA "Modum Logistics" Bulgārija ir ļoti nozīmīgs kā arī regulārs virziens. Sakarā ar kravu terminālu sadarbību Sofijā, populārākie virzieni uz un no Būlgarijas iekļauj sevī: Sofija - Madride; Parīze; Milāna; Londona; Brisele; Roterdama; Berlīne, tomēr neskatoties uz to Mēs nogādāsim Jūsu kravu no kā arī uz jebkuru vietu Bulgārijas teritorijā.
Autoceļi:
Bulgārijas autoceļi Kopš 2014. gada decembra sastāda - lielceļi 324km. Asfaltēti ceļi - 19,728km.
Jūras transports:
Bulgārija atrodas Melnās jūras rietumudaļā, līdz ar to Ūdens trasnporta pakalpojumi tiek izmantoti uz kā arī no: Gruziju, Krieviju, Rumāniju, Turciju, Ukrainu.
Piegādes laiks un cena ir atkarīga no vairākiem aspektiem, lai saņemtu precīzāku informāciju par piegādes laiku un cenu, lūdzam sazināties ar mūsu loģistikas speciālistiem zvanot, vai pieprasot cenu piedāvājumu.

Pēteris Šmits

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Pēteris Šmits

+371 277 600 61

Peteris@modum.lv


Diāna Breice

Transporta menedžere
Transporta menedžere Diāna Breice

+371 28 00 33 52

Diana@modum.lv


Liene Romanovska

Transporta menedžere
transporta menedžere Liene Romanovska

+371 28 00 33 57

Liene@modum.lv


Artūrs Kļaviņš

Transporta menedžeris
Transporta menedžeris Artūrs Kļaviņš

+371 2800 3373

Ak@modum.lv


Mēs atzvanīsim, Jums ērtā laikā!

Pieprasīt atzvanu!